Soukromý wellness, střešní prosklení, anti-kondenzace, Infratopná skla IG

Nově postavený soukromý krytý bazén s welnesem by nebyl dokonalý kdyby neměl vyhřívané střešní prosklení. Dvě infratopná izolační skla IngraGlass jsou instalovaná v střešních oknech a pokud se začne prosklení mlžit sepne se topný systém a kondenzace se odpaří. Automatický systém udržuje sklo vždy o jen stupeň teplejší než je teplota vzduchu v prostoru bazénu.

Rozměr izolačního trojskla: 2380 x 2888 mm
Izolační trojsklo s vnějším přesahem u exteriérového skla
Hmotnost jednotky : 330 kg
2 kusy
Funkce: antikondenzace 150 W/m2
Cena: 250.000
Infratopná skla jsou instalována v oknech SOLARA

Ukázky podobných realizací

 • Sarikamis, Turecko

  Stavba památníku a společenského centra pod skleněnou kopulí 2.200 metrů nad mořem na hranicích Turecka a Arménie. V zimních měsících klesá teplota až na - 30 C.

  Podrobnosti realizace
 • Na Strži 1837, Krč, 140 00 Praha 4

  Polovinu kapacity restaurace Mattes tvoří sezení na venkovní kryté verandě. Stoly jsou umístěné v izolovaném stanu na zvýšené dřevěné podlaze. Celoroční vytápění zajišťuje 12 infrapnelů Crystal o celkovém výkonu 14 kW

  Podrobnosti realizace
 • Relaxující pan majitel pohledem vzhůru z nafukovacího lehátka na klidné hladině bazénu vidí skrz průzračná nezamlžená skla hvězdné nebe. A jediná cesta k dosažení jeho snu vede přes infratopná skla InfraGlass.

  Podrobnosti realizace
Všechny realizace

Návrh řešení a cenová nabídka zdarma

Chcete s námi probrat Vaše představy o vytápění a získat nezávazný návrh řešení
včetně pořizovacích a provozních nákladů?

Kontaktujte naše
projektanty vytápění

Infrapanely PION IG®

Ing. Petr Sládek
Tel.: +420 602 712 020
E-mail: info@infraline.cz

Topná skla InfraGlass®

Ing. Zdeněk Císař
Tel.: +420 777 813 011
E-mail: info@infraline.cz

Co obsahuje návrh řešení?

Tepelná ztráta objektu vypočítaná na základě jeho technických vlastností je základním parametrem a nezbytnou součástí našeho návrhu řešení pro vytápění konkrétního objektu.

Na základě tepelné ztráty vypracujeme podrobný návrh potřebných infrapanelů pro jednotlivé místnosti objektu včetně detailní cenové nabídky. Na přání zákazníka může obsahovat i řešení ovládání topného systému.

Podle navrženého topného systému odhadneme průměrné roční náklady na vytápění. Tato hodnota vychází z obecných parametrů a má pouze informativní charakter.

Co potřebujeme znát pro správný výpočet?

Pro co nejpřesnější výpočet potřebujeme určit nejen nadmořskou výšku objektu, ale i jeho charakter, zda se jedná o objekt volně stojící nebo součást budovy. Zásadní jsou nejen informace jak je objekt nebo jednotlivé místnosti ochlazován z vnějšku ale také informace o všech (ne)vytápěných sousedících prostorech, nejen ze strany ale například i pod a nad nimi.

Základem pro výpočet je půdorys s rozměry a výška jednotlivých místností. Ideální variantou jsou stavební plány včetně řezu objektem, ale i ručně nakreslený plánek s uvedenou výškou místností je pro náš výpočet dostatečný.

Pro kvalitní výpočet také potřebujeme znát co nejvíce technických informací o objektu, které definují jeho tepelnou ztrátu. V první řadě je to skladba obvodových konstrukcí, zejména materiál a tloušťka stěn, detaily o použité izolaci objektu(i v případě, že se třeba při rekonstrukci plánuje), dále informace o materiálu a izolaci podlah a stropů a v neposlední řadě i informace o rozměrech a typu zasklení (dvojsklo, trojsklo) oken nebo dveří.

Ukázka návrhu řešení

Zde můžete vyplnit formulář s poptávkou nebo dotazem
a my se Vám obratem ozveme

Informace pro rychlejší vyřízení poptávky / žádosti

Připojení dokumentů / ze souboru... Fota jpg / Plány PDF

Zde můžete připojit...

 • Půdorys s rozměry (klidně nakreslené i rukou)
 • Výšky jednotlivých místností. Když bude i řez objektem bude to super!
 • Skladbu obvodových konstrukcí (tloušťky a materiál stěn, stropu a podlah)
 • Rozměry oken nebo dveří. Dvojsklo nebo trojsklo?
Choose File

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.