Příjemné
A účinné
vytápění

Infrapanely PION

Pion

Nová technologie
efektivního vytápění

Neplaťte za vytápění příliš mnoho. S technologií InfraGlass® nejen ušetříte, ale také si užijete pocit příjemného sálavého tepla v pohodlí domova.

400-1300W

Výkon

180°C

Povrch

40%

Úspora

7 min

Zahřívání

Technologie
InfraGlass®

Technologie InfraGlass® umožňuje (na rozdíl od jiných panelů) soustředit vysoký tepelný výkon 1300W při nízké hmotnosti a pouhých 10 mm!  

Pion panel je až o 40 % úspornější než běžné typy konvekčního topení. To z něj činí ideální řešení pro elegantní, úsporné a pohodlné sálavé vytápění.

Nejtenčí panel na trhu
Vysoký výkon a tloušťka jen 10 mm!
Více variant
Různé varianty podle: barvy, výkonu a umístění.
Úspora při topení
Až o 40 % úspornější než konvekční
Ovládaní přes telefon
Snadné ovládání z mobilu přes termostat.
Jednoduchá Instalace
Plug & play, snadná instalace do 15 minut
Design a funkčnost
Účinný interiérový doplnok.
Nízka pořizovací cena
Efektivní systém, kterému stačí jenom elektřina.
Pocit luxusu
Příjemné sálavé teplo pocítíte za pár minut.
Pion

Nízká cena,
nulové náklady
na údržbu

Až o 20-40 % nižší spotřeba energie než u běžného konvekčního vytápění. Žádná plynová přípojka, žádný komín ani zásobník dřeva, stačí pouze elektřina.Pion

Zdravotní výhody
a tichý provoz

Infratopení rovnoměrně akumuluje celou obálku budovy a zabraňuje tak tvorbě vlhkosti a plísní stěn, víření prachu. Udržuje optimální vlhkost vzduchu a je vhodné pro alergiky i astmatiky.

Pion

Jedinečný komfort
sálavého tepla

Naše vysokoteplotní panely pracují v ideálním spektru pro vnímání tepelné pohody. Příjemné sálavé teplo tak pocítíte již během několika minut po zapnutí.


Pion

Nízká cena,
nulové náklady
na údržbu

Až o 20-40 % nižší spotřeba energie než u běžného konvekčního vytápění. Žádná plynová přípojka, žádný komín ani zásobník dřeva, stačí pouze elektřina.


Pion

Zdravotní výhody
a tichý provoz

Infratopení rovnoměrně akumuluje celou obálku budovy a zabraňuje tak tvorbě vlhkosti a plísní stěn, víření prachu. Udržuje optimální vlhkost vzduchu a je vhodné pro alergiky i astmatiky.


Pion

Jedinečný komfort
sálavého tepla

Naše vysokoteplotní panely pracují v ideálním spektru pro vnímání tepelné pohody. Příjemné sálavé teplo tak pocítíte již během několika minut po zapnutí.


1

Montáž na strop

Panel Twiggy doporučujeme instalovat na strop ale můžete jej umístit i na stěnu. Při objednávce si vyberte montážní sadu, kterou potřebujete.
Panel Crystal se neinstaluje na strop!

2

Alebo na stěnu

Při montáži na stěnu se panel z bezpečnostních důvodů instaluje ve výšce blízko stropu, aby se zabránilo kontaktu s osobou nebo dětmi.
Oba panely lze instalovat na stěnu.

Varianty panelů

Crystal

Průhledný Infrapanel
 • 400-1300W

 • Na stenu

  Designový průhledný panel určený k instalaci na stěnu v interiéru. Extra vysoký výkon až 1300W. Díky svému designu se hodí nejen do starších domů, ale i do moderních bytových interiérů.

  Twiggy

  Bílý Infrapanel
  • 400-1000W

  • Na strop/stenu

   Bílý panel určený k instalaci na strop nebo na stěnu. Vysoký výkon, možnost až 1000 W. Díky bílé barvě a tenkým rozměrům si ho na stropě ani nevšimnete.

   Bude vás zajímat

   Jaký je hlavní rozdíl mezi konvekčním a infračerveným vytápěním?
   Klasické radiátory, kamna atd. ohřívají vzduch. Naše infrapanely zahřívají pevné objekty - zdi, podlahy, stropy, nábytek nebo osoby a jejich prostřednictvím je ohříván okolní vzduch. To je zásadní rozdíl, proč je infratopení efektivnější.
   Proč je vytápění infrapanely výhodnější než jiné druhy vytápění?
   Infrapanely nepoužívají vzduch k přenosu tepla. Ohřívají přímo pevné objekty v místnosti, jako jsou zdi, předměty a osoby. Tyto nahřáté konstrukce uchovávají teplo mnohem déle než vzduch, což způsobuje výrazně nižší ztrátu tepla způsobenou ventilací.
   Jak zjistím, jaký výkon infrapanelu nebo infratělesa potřebuji?
   Záleží na dvou věcech - velikosti místnosti a poloze (severní horská oblast nebo rodinný dům na jihu). Obecně platí, že pro 18m2 je dostačující 1000w panel. Kontaktujte nás a rádi Vám poradíme s výběrem.
   Kolik stojí provoz infrapanelů?
   Při porovnání s jinými, běžně používanými způsoby vytápění jako jsou plynové či elektrické kotle či přímotopy, ušetříte ročně na provozních nákladech od 20 do 40%. Kontaktujte nás a my vám spočítáme, kolik ušetříte.
   Jak se infrapanely a infratělesa instalují?
   Instalační návod na všechny naše produkty je k dispozici na produktových stránkách našich výrobků. Instalace všech našich skleněných infrapanelů a infratěles je jednoduchá a zvládne ji i průměrný domácí kutil.
   Jak se vaše infratopení ovládá?
   Panely jsou ovládány termostaty. Nabízíme několik typů termostatů, ze kterých si můžete vybrat: zásuvné, kabelové analogové a bezdrátové termostaty - ty jsou nejžádanější, a to díky pohodlnému ovládání přes mobilní telefon. Všechny naše infračervené panely lze také připojit k centrálnímu systému řízení domácnosti.

   Kontaktujte nás,

   rádi vám pomůžeme s výběrem!